Filonuz Önceliğimiz

Güvenli & Mutlu Sürücüler

Maliyet Optimizasyonu

Sürdürülebilir Filo

Şirket stratejinize en uygun filo yönetimi

Belki yalnızca birkaç araca belki de binlerce araca sahip bir şirket filonuz var. Şirket hedeflerinize ulaşmanıza, CO2 ayak izinizi azaltmanıza, çalışanlarınıza mutlu ve güvenli bir sürüş sağlamanıza ve maliyetlerinizi rahat ve ideal bir şekilde kontrol etmenize yardımcı olacak.

Electrent, 30’dan fazla ülkede 50 yılı aşkın deneyimiyle, büyüklü küçüklü tüm şirketlerin maliyetlerini azaltmalarına yardım ediyor ve filo yönetimini olabildiğince sorunsuz ve uğraşsız hale getiriyor.

Neden Electrent?

Filo hedeflerinize ulaşabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz deneyim ve teknoloji ile süreci en kolay ve zahmetsiz haline getirmek ve işletmeniz için sıradaki adıma odaklanmanıza yardımcı olmak en büyük önceliğimiz.

  • Eğitimli ,Uzman Personel)

  • Her tercihe uygun EV (Electric Vehicle) araç Seçeneği

Hizmet olarak araç ve filo kiralama alanında Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olmayı hedefleyen Electrent, teknoloji, ilaç, hizmet gibi birçok farklı sektör de dahil olmak üzere farklı alanlardan gelen kurumsal firmaların talep ve ihtiyaçlarını karşılamayı ilke edinmiştir. Filomuzda farklı markalara ait binek ve hafif ticari araçlardan dilediğiniz EV (Electric Vehicle) seçenekleri yer almaktadır. Şirketiniz için hangisi en uygun ise çözüm sunmaya hazırız.

Avantajlarımız
7 / 24 Filo ve Araç Destek Ekibimizle hizmetinizdeyiz

7 / 24 Filo ve Araç Destek Ekibimizle hizmetinizdeyiz

Ödeme Kolaylığı

Ödeme Kolaylığı

Anlık Araç Takibi ve Kontrolü

Anlık Araç Takibi ve Kontrolü